Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Dr. Gjemsveg og Øvre badstuveg og gangfelt

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 24.03.2017
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Beskrivelse: Dype spor og ubrøytet. På Øvre badstuveg er det ikke mulig å møtes to biler uten å kjøre på fortauet. Og det er vanskelig å komme ut av sporene. Samme med dr. Gjemsveg. Dette er også farlig for alle elevene som går her til og fra skole. Gangvegene er også ufremkommelige. Ungene velger å gå midt i veien i sporene..
    Dr. Gjemsveg og Øvre badstuveg og gangfelt
  • Svar: Hei! Beklager seint svar. det kom snøfall like etter dette, og da ble vegen brøytet/høvlet. Med vennlig hilsen Teknisk forvalnting

Se alle