Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Sidselrudstien/Astridtunet

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 03.03.2017
  • Kategori: Gatelys
  • Beskrivelse: Gatelysene virker ikke.
    Sidselrudstien/Astridtunet
  • Svar: Hei Laje entreprenør AS (selskap utgått fra Eidsiva nett AS) har vært her 02 mars, da var veglyset i orden langs Sidselrudstien fra Astridtunet til Øvre Badstuvegen, Ragnhildtunet og Astridtunet. De innerste veglysene i Sidselrudstien er fremdeles ikke i orden. For den innerste delen av Sidselrudstien må det sannsynligvis graves opp på en lengre strekning. Dersom vi skulle gjort noe med dette nå måtte vi i verste fall foreta tining og oppgraving av hele strekningen for å finne feilen. Vi må dessverre vente til telen har gått i bakken, før vi kan gjøre noe med dette. Håper å få gjort dette til våren. Vi beklager dette. Mvh Teknisk forvaltning

Se alle