Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Nedre skogvei 27-29

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 24.03.2017
  • Kategori: Skilt/Trafikksikkerhet
  • Beskrivelse: Hei. Kom hjem fra jobben i dag og ser at strøbilen har tatt med bommen i dag i gangsveien. Antar at det er den iallefall. Uansett så trengs det en sjekk på bommen. Utifra hvordan bommen ligger ser det ut som kjøretøyet har kommet ovenfra. Mvh Kim Rønne
    Nedre skogvei 27-29
  • Svar: Hei! Ny bom er bestilt! Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning

Se alle