Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Blåbærveien 4 og Tyttebærveien

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 28.02.2017
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Beskrivelse: Trenger at strøing blir gjort snart
    Blåbærveien 4 og Tyttebærveien
  • Svar: Hei, og takk for din tilbakemelding! GIVAS var i dag ute med alt tilgjengelig mannskap. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning

Se alle