Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Ernst Engs veg

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 28.02.2017
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Beskrivelse: Det er speilblankt ned Ernst Engs veg og Dr Gjems veg. Dette er skolevei for mange og farlig å kjøre opp/ned med mange barn som går i veien. Ber om strøing så raskt som mulig.
    Ernst Engs veg
  • Svar: Hei! GIVAS er ute med alt tilgjengelig mannskap! Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning

Se alle