Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Stusslivegen 3

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 28.02.2017
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Beskrivelse: Speilblank vei (fordi den ikke er brøytet) trenger strøing før noen kommer seg ut.
    Stusslivegen 3
  • Svar: Hei! GIVAS er ute med alt tilgjengelig mannskap! Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning

Se alle