Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Tors veg

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 28.02.2017
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Beskrivelse: Vegen må skrapes
    Tors veg
  • Svar: Hei! Takk for tilbakemeldingen! Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning

Se alle