Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Borghild Langaardsveg 21

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 27.02.2017
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Beskrivelse: Manglende snømåking til enden av Borghild Langaards veg. Hindrer fremkommelighet for renovasjon, post, nødetater. Ansvarlige bør gjøres oppmerksom på at veien fortsetter forbi snuplass og forbi byggeplass, og at det er bebodd bolig i enden av veien.
    Borghild Langaardsveg 21
  • Svar: Hei! Dette er privat veg. Du må kontakte Block Watne. Kommunen overtar ikke denne delen av vegen før feltet er utbygd. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning

Se alle