Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Åbogenvegen på Austmarka

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 23.02.2017
  • Kategori: Gatelys
  • Beskrivelse: Fremdeles ikke løst. Virket en liten stund i går kveld, men slukket igjen. Har blitt lovet fikset ved flere anledninger, men er altså ikke løst. Ser av tidligere tilbakemeldinger at avviket blir lukket før det er utført og kontrollert - utrolig
    Åbogenvegen på Austmarka
  • Svar: Hei Laje entreprenør (selskap ut fra Eidsiva) har vært her for utbedring. Det viser seg at det er en jordfeilbryter i det nye strømskapet som ikke virker som den skal. Noen nye deler er bestilt og Laje vil montere dette så snart deler har ankommet. Håper å få ordnet dette i løpet av kort tid. Mvh Teknisk forvaltnimng

Se alle