Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Lerkevegen/Bokfinkvegen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 05.04.2017
  • Kategori: Annet
  • Beskrivelse: Glassvegg til buss-skur ligger på bakken inntil skuret på baksiden. Fare for knusing. Mangler også levegg på ene kortsiden (syd).
    Lerkevegen/Bokfinkvegen
  • Svar: Hei, og takk for din tilbakemelding! Glassveggen er nå montert opp igjen. Med vennlig hilsen teknisk forvaltning

Se alle