Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Nedre skogveg 2213 kongsvinger

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 27.02.2017
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Beskrivelse: Ønsker oss fartsdumper da det blir kjørt ekstremt fort.
    Nedre skogveg 2213 kongsvinger
  • Svar: Hei! Vi skal ta dette med i vår vurdering av kommende trafikksikkerhetstiltak. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning

Se alle