Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Bokfinkvegen 1-8-12

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 03.03.2017
  • Kategori: Gatelys
  • Beskrivelse: Har ventet leeenge (Første gang varslet August 2015 ) på at de gamle defekte armaturene ved Bokfinkvegen 1 og 12 skal bli skiftet ut.
    Bokfinkvegen 1-8-12
  • Svar: Hei Dette er tatt opp med Laje entreprenør. Det skal ses på om det skal foretas utskifting av armaturer her. Dette blir i løpet av våren. Mvh Teknisk forvaltning

Se alle