Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Øvre Langelandsveg

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 06.02.2017
  • Kategori: Gatelys
  • Beskrivelse: Det nye gatelysanleegget fra Langeland skole og vestover fungerer som "et svensk blinklys". Hvordan i all verden kan dette være mulig på et splitter nytt anlegg??? Nå får komunen legge press på ansvarlig anleggsansvarligå sette dette i stand.
    Øvre Langelandsveg
  • Svar: Hei Melding er videreformidlet til Statens vegvesen. Vi har mottatt melding fra SV at anlegget skal sjekkes for feil i dag. Mvh Teknisk forvaltning

Se alle