Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Geotramsvegen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 03.02.2017
  • Kategori: Gatelys
  • Beskrivelse: Gatelys i Geitramsvegen, nedre del har vært ute av funksjon snart 1 uke. Dette er vei som ikke ligger under E. Elseth, men er kommunens ansvar.
    Geotramsvegen
  • Svar: Hei Dette blir meldt til Laje entreprenør AS (selskap fra Eidsiva). Vegbelysning i området er privat , med unntak av veglys langs Geitramsvegen, som Kongsvinger kommune har ansvaret for. Når feilen er lokalisert ser en om det er feil på den kommunale delen eller den private delen. Vi håper å få til en utbedringsrunde, med start på torsdag 09.02.17. Mvh Teknisk forvaltning

Se alle