Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Ballblomvegen 1-7

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 01.02.2017
  • Kategori: Gatelys
  • Beskrivelse: Gatelys lyser ikke
    Ballblomvegen 1-7
  • Svar: Hei Vegbelysning i området er privat , med unntak av veglys langs Geitramsvegen som Kongsvinger kommune skal ha ansvaret for. De bes henvende Dem til utbygger E.Elseth. Mvh Teknisk forvaltning

Se alle