Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Fjellflokkveien 7

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 31.01.2017
  • Kategori: Gatelys
  • Beskrivelse: Gatebelysningen i Fjellflokkveien er mørk M.v.h Arve Frydenberg Leder i Fjellflokkveien Borettslag
    Fjellflokkveien 7
  • Svar: Hei Vegbelysning i området er privat i området, med unntak av veglys langs Geitramsvegen som Kongsvinger kommune skal ha ansvaret for. De bes henvende Dem til utbygger E.Elseth. Mvh Teknisk forvaltning

Se alle