Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Bokfinkvegen ved Amundheimet barnehage

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 06.02.2017
  • Kategori: Gatelys
  • Beskrivelse: gatelys virker ikke. Glimter til sporadisk
    Bokfinkvegen ved Amundheimet barnehage
  • Svar: Hei Melding er videreformidlet til Laje Entreprenør AS (utgått fra Eidsiva Energi AS). Vi håper å få utbedret dette i løpet av uke 6 eller uke 7. dersom det ikke er noen større feil her. Mvh Teknisk forvaltning

Se alle