Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

festningsgata

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 30.01.2017
  • Kategori: Skilt/Trafikksikkerhet
  • Beskrivelse: hei.i forbindelse med bygging i festningsgata blir det parkert biler og lastebiler der som gjør det farlig på vinterføre.fredag ble det lagt en stor grushaug midt i veien så vi måtte i grøfta for og komme forbi.iflg skriv som ligger ute i forbinnelse med bygging står det att det ikke skal være i hinder for trafikk på veien.håper dette blir gjort noe med så dette ikke blir ett større problem.
    festningsgata
  • Svar: Hei! Vi skal se nærmere på forholdene, men minner om at midlertidig utfordringer må man akseptere. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning

Se alle