Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

kurastien 4

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 30.01.2017
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Beskrivelse: Dårlig strøing ! Grusen smelter inn i isen nå. Har i flere år vært dålig brøyting/måking av fortau på gammlebrua. Går der til og fra jobh der. Synes synd på de med barevongn og gammle!
    kurastien 4
  • Svar: Hei! Beklager glatte forhold, men det ble strødd etter hvert. Håper det er bedre nå. Ring gjerne operatør GIVAS direkte om det er ekstreme forhold. Tlf: 90179287. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning

Se alle