Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Stærvegen 104, Kongsvinger

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 30.01.2017
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Beskrivelse: Det er såpeglatt i Stærvegen . Det er værst øverst. Her må det strøs nå. Umulig å gå og kjøre. Ringte kl 9 idag og fikk beskjed at de skulle gi beskjed. Det har ennå ikke blitt gjordt.
    Stærvegen 104, Kongsvinger
  • Svar: Hei! Beklager glatte forhold, men det ble strødd etter hvert. Håper det er bedre nå. Ring gjerne operatør GIVAS direkte om det er ekstreme forhold. Tlf: 90179287. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning

Se alle