Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Lerkevegen kongsvinger

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 06.02.2017
  • Kategori: Gatelys
  • Beskrivelse: Fra garasjene i borettslaget ved Brødrene Dal er det i retning sentrum i alle fall 5 gatelys som ikke funker, fram til veien krysset Kongsvegen ved rørleggerfirmaet. Blant annet 3 ved inkjøringen til gamle butikken på Vennersberg, i svingen hvor fortauet er "dosert" og mye is etter smelte vann fra garasjeplassene ovenfor.
    Lerkevegen kongsvinger
  • Svar: Hei Melding er videreformidlet til Laje Entreprenør AS (utgått fra Eidsiva Energi AS). Vi håper å få utbedret dette i løpet av uke 6 eller uke 7. dersom det ikke er noen større feil her. Mvh Teknisk forvaltning

Se alle