Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Sidselrudstien 32

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 27.01.2017
  • Kategori: Gatelys
  • Beskrivelse: De 3-4 siste gatelysene innerst i Sidselrudstien slokker og lyser om hverandre! Dette ble rettet på før jul, men er ikke i orden.
    Sidselrudstien 32
  • Svar: Hei For den innerste delen av Sidselrudstien, fra Astridtunet og innover er dessverre veglyset mørkt enda. Vi har hatt Eidsiva Nett AS her og bedrevet feilsøking. De har ikke klart å avdekke akkurat hvor feilen er. Dersom vi skulle gjort noe med dette nå måtte vi i verste fall foreta tining og oppgraving av hele strekningen for å finne feilen. Vi må dessverre vente til telen har gått i bakken, før vi kan gjøre noe med dette. Håper å få gjort dette til våren. Vi beklager dette. Mvh Teknisk forvaltning

Se alle