Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Skyrudveien

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 30.01.2017
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Beskrivelse: Meget glatt vei, må gruses pga transport av skolebarn som nå ikke kjører frem til bolig slik de skal for å hente.
    Skyrudveien
  • Svar: Hei! Beklager glatte forhold, men det ble strødd etter hvert. Håper det er bedre nå. Ring gjerne operatør GIVAS direkte om det er ekstreme forhold. Tlf: 90179287. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning

Se alle