Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Bregnevegen / Blomstervegen - tilfarsvei/gangsi

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 27.01.2017
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Beskrivelse: Helt sikkert mye å ta tak i for mannskapene som sikrer adkomsten med strøing i dag, men ønsker bare å gjøre oppmerksom på at det nå er speilglatt og farefullt å ferdes (både med bil og til fots) langs Bregnevegen, samt adkomstveien / gangstien ned til Blomstervegen. Klokken er nå 13.05, og vi har ennå ikke hatt besøk av strøbil.
    Bregnevegen / Blomstervegen - tilfarsvei/gangsi
  • Svar: Hei, og takk for meldingen din! Beklager at vi ikke svarte deg med en gang, men vi var ute med alt tilgjengelig mannskap da det var glatt over det meste av Kongsvinger. Vi ser alle henvendelser, men det hender dessverre at vi glemmer å gi rask tilbakemelding. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning

Se alle