Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

fra lierkrysset mot kongsvinger

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 17.01.2017
  • Kategori: Gatelys
  • Beskrivelse: gatelyset fra lierkrysset mot rasta har vært borte i snart en uke
    fra lierkrysset mot kongsvinger
  • Svar: Hei Melding er videreformidlet til Statens vegvesen som har ansvar for veglyset langs RV 2 (ARKO-vegen). Mvh Teknisk forvaltning

Se alle