Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Bokfinkveien 76

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 17.01.2017
  • Kategori: Gatelys
  • Beskrivelse: Lysene rundt vennerberg skole og bokfinkveien 74, 76, 78 virker ikke.. mange barn og mange biler
    Bokfinkveien 76
  • Svar: Hei Melding er videreformidlet til Laje Entreprenør AS (utgått fra .Eidsiva Energi AS). Vi håper å få utbedret dette i løpet av 17 og 18.01.17, dersom det ikke er noen større feil her. Mvh Teknisk forvaltning

Se alle