Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Gråspurvvegen 65

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 17.01.2017
  • Kategori: Gatelys
  • Beskrivelse: Gatelyset har stoppet å virke i dag.
    Gråspurvvegen 65
  • Svar: Hei Melding er videreformidlet til Laje Entreprenør AS (utgått fra .Eidsiva Energi AS). Vi håper å få utbedret dette i løpet av 17 og 18.01.17, dersom det ikke er noen større feil her. Mvh Teknisk forvaltning

Se alle