Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Pålsvegen 11

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 27.01.2017
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Beskrivelse: Idag den 15/1-17 ca kl. 13:30 ble det strødd i Pålsvegen, men igjen blir vi som bor innerst i vegen oversett. Kan jo på en måte forstå dette, da det ikke er brøytet snø der heller. Er det noen spesiel grunn til at det ikke blir brøytet/strødd innerst i Pålsvegen?
    Pålsvegen 11
  • Svar: Hei! Takk for henvendelsen. Den nye entreprenøren er nå varslet. Vi håper derfor at det både blir strødd og brøytet helt inn. Ta gjerne direkte kontakt med GIVAS om dette skulle skje igjen. Tlf.: 99082571 Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning

Se alle