Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Humlevegen 18

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 17.01.2017
  • Kategori: Gatelys
  • Beskrivelse: Manglende/defekte gatelys langs gangveien fra Bievegen til Myrulla barnehage, samt langs Humlevegen, Roverud.
    Humlevegen 18
  • Svar: Hei Melding er videreformidlet til Laje Entreprenør AS (utgått fra .Eidsiva Energi AS). Vi håper å få utbedret dette i løpet av 17 og 18.01.17, dersom det ikke er noen større feil her. Mvh Teknisk forvaltning

Se alle