Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Nedre Skogveg

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 06.02.2017
  • Kategori: Gatelys
  • Beskrivelse: Gatelyset innerst i nedre Skogveg har i lengre tid ikke vært i funksjon. Er i dag 13 januar fortsatt ikke ordnet
    Nedre Skogveg
  • Svar: Hei Melding er videreformidlet til Laje Entreprenør AS (utgått fra Eidsiva Energi AS). Vi håper å få utbedret dette i løpet av uke 6 eller uke 7. dersom det ikke er noen større feil her. Mvh Teknisk forvaltning

Se alle