Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Kråkevegen 53/55

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 27.01.2017
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Beskrivelse: Snuplassen i Kråkevegen 53/55, er kommunal og skal brøytes for snø. Dette er ikke blitt gjort i år. Dette er det samme problemet hvert år, slik at vi må purre det opp hvert år.
    Kråkevegen 53/55
  • Svar: Hei! Takk for henvendelsen. Den nye entreprenøren er nå varslet. Med vennlig hilsen Teknisk

Se alle