Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Krysset øvre Langeland - Storgata

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 13.01.2017
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Beskrivelse: Et hull som har blitt veldig stort er trafikkfarlig da biler (smeller) ned i hullet på vei mot et fotgjengerfelt.
    Krysset øvre Langeland - Storgata
  • Svar: Hei! Dette er ikke kommunal veg, men vi har varslet vegvesenet, og håper på snarlig utbedring. Med vennlig hilsen Teknisk forvatning

Se alle