Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Pålsvegen 11

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 27.01.2017
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Beskrivelse: I kveld 11/1 var snørydderen oppe i Pålsvegen og ryddet snø, men som før snudde han på snuplassen og vi som bor innerst i veien fikk ingen snørydding.. Har han ikke fått beskjed om at veien går helt frem til nr11? Hvorfor skjer dette vært år? Kan ikke noe for det, men dette begynner og irritere meg
    Pålsvegen 11
  • Svar: Hei! Takk for henvendelsen. Den nye entreprenøren er nå varslet. Vi håper derfor at det både blir strødd og brøytet helt inn. Med vennlig hilsen

Se alle