Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Krysset Oberst Krebs gate Alfs gate

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 06.02.2017
  • Kategori: Gatelys
  • Beskrivelse: Dette gatelyset ble meldt inn for noen uker siden, det ble skiftet etterhvert, men nå har det gått igjen. En ambulanse hentet et gammelt menneske der - i kulmørket nå. Er kanskje noe mer feil enn bare lampa, ettersom den gikk igjen så fort?
    Krysset Oberst Krebs gate Alfs gate
  • Svar: Hei Beklager treg tilbakemelding. Melding er videreformidlet til Laje Entreprenør AS (utgått fra .Eidsiva Energi AS). Vi håper å få utbedret dette i løpet av uke 6 eller uke 7. dersom det ikke er noen større feil her Veglyset er beklageligvis gammelt og dårlig i Øvrebyen. Vanskelig å få det til å være stabilt. Mvh Teknisk forvaltning

Se alle