Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Langelandsfaret.

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 13.01.2017
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Beskrivelse: Nå må det snart bli brøytet i Langelandsfaret. Er håpløst å ta seg fram snart her.
    Langelandsfaret.
  • Svar: Hei! Beklager seint svar, men vi håper du ble fornøyd med resultatet. :) Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning

Se alle