Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Fasanvegen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 27.01.2017
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Beskrivelse: Vi har over lengre tid bedt om strøsand i vår sandkasse til benyttelse ved glatt vegbane. Denne er enda ikke fylt! (Den står bak garasjeanlegget)
    Fasanvegen
  • Svar: Hei! Takk for henvendelsen. Vi vil ta en runde for å fylle opp diverse strøkasser. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning

Se alle