Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Duevegen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 10.01.2017
  • Kategori: Gatelys
  • Beskrivelse: Lys på parkeringsplass ved Vennersberg skole virker ikke.
    Duevegen
  • Svar: Hei Beskjed er videreformidlet til KKEiendom som har ansvar for lys på parkeringsplasser av denne kategori. Mvh Teknisk forvaltning

Se alle