Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Valhallveien

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 03.01.2017
  • Kategori: Gatelys
  • Beskrivelse: GATELYS VIRKET SPORADISK SIDEN MONTERING. SISTE UKENE IKKE VIRKET I DET HELE TATT.
    Valhallveien
  • Svar: Hei Eidsiva har vært her i dag, 03.01. Veglyset i Øvre Langelands veg og Valhallvegen skal være i orden nå. Mvh Teknisk forvaltning

Se alle