Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Nedre badstuvegen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 02.01.2017
  • Kategori: Gatelys
  • Beskrivelse: Mangel på Gatelys i gamle Bæreiaveien, Nedre badstuvegen, muligens i Nordli veien i Lia.
    Nedre badstuvegen
  • Svar: Hei Melding er videreformidlet til Eidsiva Energi AS. Dette er blitt utbedret i dag, 02.01.17. Det var dessverre et sikringsbrudd som var årsaken her. Mvh Teknisk forvaltning

Se alle