Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Gamle Bæreiavegen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 02.01.2017
  • Kategori: Gatelys
  • Beskrivelse: Gatelyset er mørkt i hele Gamle Bæreiavegen. Har vært det i hele romjulen. Ikke spesielt hyggelig å ferdes her.
    Gamle Bæreiavegen
  • Svar: Hei Melding er videreformidlet til Eidsiva Energi AS. Dette er blitt utbedret i dag, 02.01.17. Det var dessverre et sikringsbrudd som var årsaken her. Mvh Teknisk forvaltning

Se alle