Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Tajevegen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 02.01.2017
  • Kategori: Gatelys
  • Beskrivelse: Gatelysene fungerer ikke!
    Tajevegen
  • Svar: Hei Melding er videreformidlet til Eidsiva Energi AS. Dette er det meningen å utbedre i morgen tidlig, 03.01.17, dersom det ikke er noen større feil her. Mvh Teknisk forvaltning

Se alle