Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

gangsti ved Amundheimen barnehage

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 23.12.2016
  • Kategori: Gatelys
  • Beskrivelse: gatelys gangbane nede ved blokkene
    gangsti ved Amundheimen barnehage
  • Svar: Hei Melding blir videreformidlet til Eidsiva Energi AS. Vi håper å få til utbedring av dette rett over nyttår. Mvh Teknisk forvaltning

Se alle