Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Gamle Bæreiaveien 17a

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 23.12.2016
  • Kategori: Gatelys
  • Beskrivelse: Halloisen Nå er gatelysene i hele gamle bæreiaveien slukket igjen. På andre dagen. Håper det snart er lys igjen.
    Gamle Bæreiaveien 17a
  • Svar: Hei Melding er videreformidlet til Eidsiva Energi AS. Utbedring ble gjort 20.12.16. Veglyset skal være i orden her nå. Mvh Teknisk forvaltning

Se alle