Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Bruvegen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 23.12.2016
  • Kategori: Gatelys
  • Beskrivelse: Etter mye om og men så ser det ut som det har blitt nye lamper på Brandval bru. Håper dem virker. Takk for hjelpa, godt jobbet
    Bruvegen
  • Svar: Hei Jeg har fått Eidsiva til å se på dette en gang til om det er mulig å få montert nye armaturer på eks. stolper. Det er blitt vurdert slik nå at det kunne være mulig, derfor er det bestilt og de har montert nye armaturer (LED) den 19.12.16.Håper at de vil lyse. Ha en god jul. Mvh Teknisk forvaltning

Se alle