Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Fladbergvegen 146

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 05.01.2017
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Beskrivelse: Fladbergvegen i Sørroa trenger å bli strødd helt opp til nr. 146. Hilsen Lene Fladberg
    Fladbergvegen 146
  • Svar: Hei! Beklager seint svar, men vi strødde rundt baut etter hvert. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning

Se alle