Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Vestre Solørveg 7- 15

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 23.12.2016
  • Kategori: Gatelys
  • Beskrivelse: Gatelysene virker ikke
    Vestre Solørveg 7- 15
  • Svar: Hei Melding blir videreformidlet til Eidsiva Energi AS. Vi håper å få til utbedring av dette rett over nyttår. Mvh Teknisk forvaltning

Se alle