Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Sidselrudstien

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 13.01.2017
  • Kategori: Gatelys
  • Beskrivelse: Det er helt mørkt i hele Sidselrudstien grunnet manglende gatebelysning. Dette har vedvart i over en uke. Det er mange skolebarn som bruker Sidselrudstien på vei til skolen. Håper dette utbedres så fort som mulig da situasjonen slik den nå er direkte trafikkfarlig for myke trafikanter.
    Sidselrudstien
  • Svar: Hei Melding er videreformidlet til Eidsiva energi AS. Eidsiva har vært her og sett på dette, 09.12. Da hadde de lyset stående på cirka 2 timer…… og det lyste. Det ble så slukket for å komme på til den tiden det bruker. Men det kom ikke på, det var fortsatt mørkt. Eidsiva er bestilt til å lokalisere feilen og feilretting. Dette blir gjort så snart Eidsiva har muligheter til å gjøre dette. Det er sannsynlig at oppgraving må foretas, men dette vet en bedre når målinger og feilsøking er gjort. Vi beklager dette. Håper vi kan få det i orden ganske snart. Mvh Teknisk forvaltning

Se alle