Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Myggliveien

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 05.01.2017
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Beskrivelse: Veldig glatt rundt myggliveien. Må bli flinkere til og strø etter at det ble lagt asfalt rundt her. Asfalten gjør veien såpeglatt
    Myggliveien
  • Svar: Hei! Takk for din tilbakemelding, og beklager seint svar, dette tar vi med oss i våre vurderinger. Vi strødde rundt baut etter hvert. Vil likevel informere om at vi ikke har ressurser til å strø ved alle forhold som oppleves som glatt. Minner om bilførers plikter til å være skodd for de ulike føreforhold. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning

Se alle