Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Sidselrudstien

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 09.12.2016
  • Kategori: Gatelys
  • Beskrivelse: Det er fremdeles helt mørkt i hele Sidselrudstien og Astridtunet.
    Sidselrudstien
  • Svar: Hei Melding er videreformidlet til Eidsiva energi AS. De har vært og sett på dette i dag, 09.12. Veglys skal være i orden på den delen som er nærmest Øvre Badstuvegen. For den «innerste» delen er det en eller annen kabelfeil, denne må lokaliseres og det må foretas oppgraving. Håper vi kan få gjort dette ganske snart. Mvh Teknisk forvaltning

Se alle