Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

mårvegen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 09.12.2016
  • Kategori: Gatelys
  • Beskrivelse: Flere gatelys i mårvegen som ikke lyser!
    mårvegen
  • Svar: Hei Melding er videreformidlet til Eidsiva energi AS. De har vært og sett på dette i dag, 09.12. Det viser seg at det er løse ledninger på to stolper «innerst» her og to master må tas ned for å utbedre dette. Vi regner med å få gjort dette i løpet av neste uke, uke 50. Mvh Teknisk forvaltning

Se alle